Досвід

    Наша творчість стала бізнесом на початку 2011 року. Це рік, коли ми продали перші ляльки. Пам`ятаю ту радість - Вау! Це не тільки нам подобається!

    З того моменту почалась історія Ivanka Present, що тепер ми вважаємо за досвід. 

    Найбільша інвестиція була в нас - це замовлення від клієнтів. Перед нами ставили задачі, бо треба було вразити подарунком найближчих. Ми сприймали це, як виклик та робили на 100%. Найголовніше в роботі з клієнтом, це досвід та індивідуальність. Який би тираж не був, ми знаємо, що це отримує одна людина, яка відчує: Вау! Мене цінують!

   Бум хендмейду був в 2015 році. Тоді брали все, що не "Китай". Грубі шви - так щоб видно, що робили руками. Копіювання американського стилю. Лялька Тільда, відомої майстрині ставала авторською української жіночки, яка скопіювала та пошила вручну.

Слово ручна робота була відповіддю на запитання: Чому така ціна?

Що ми мали?

Люди розчарувались. Вони не отримували той емоції та якості за яку платили.

    Маю маленьку історію: колись одні брат з сестрою, їм було десь 10,  завітали до нашого магазину на Подолі. Сестра заходить і каже: Вау! Це все руками роблять? А брат: - ні ногами! 

Що хочу цим сказати, що всі роблять руками, а за покликанням душі - одиниці. 

   З війною в Україні ми закрили магазин. Відкрили новий біля Київської Лаври. Та через 2 роки, нас попросили звільнити приміщення. Так ми залишились не маючи стратегії, а що далі.

   Кожний раз себе питаю - намагаюсь обрати - це бізнес або хобі? Творчим людям важко обирати. Моя точна відповідь : 

Так це бізнес. Так це також хобі.

З 2020 році ми повністю перейшли в інтернет. Створили новий сайт. Продаємо на Rozetka.ua. Продаємо закордон через сайт Etsy.com 

Наші вироби купують в Америці, Канаді, Франції, Іспанії, Італії.  Українці, які живуть закордоном, замовляють для своїх близьких в Україні.

Довіряти реалізацію проєктів нам - надійно. Маємо досвід вести проєкти тиражом 1000 подарунків. Ми делегуємо тиражі фабриці.  А останні штрихи завершуємо самі.  Щоб взяти кожен виріб в руки, переконатись, що все довершене та передати клієнту. 

Бриф на замолення формую індивідуально. Після того, як отримаю дзвінок або повідомлення-запит від вас.

Я Оксана Іваненко засновниця цього проекту. Всі контакти на сайті мої, кожен проект веду сама та відповідальна за нього. Буду рада знайомству!)

На фото роботи нашої команди та досвід